Konkurs pod nazivom “Poreska uprava zapošljava-Odgovorni ljudi za odgovorno društvo“, počinje sutra i biće otvoren do 2. oktobra
Konkursom je predviđen prijem 248 izvršilaca na 195 radnih pozicija, a detaljnije uslove donosi tekst konkursa, koji je, između ostalog, objavljen na sajtu Poreske uprave.
Pozicije su otvorene u sektorima kontrole i naplate, Sektoru za informaciono-komunikacione tehnologije, Sektoru za materijalne resurse, Sektoru za poresko računovodstvo, Sektoru za poresko-pravne poslove i koordinaciju, Centru za velike poreske obveznike, Sektoru za ljudske resurse, Sektoru za pružanje usluga poreskim obveznicima i edukaciju, Odeljenju za međunarodnu saradnju i razmenu informacija i Odeljenju za unutrašnju kontrolu i Odeljenju za internu reviziju, stoji u saopštenju Poreske uprave.
Poreska uprava ovim konkursom nastavlja Program zapošljavanja, u okviru koga je, samo u 2025. godini, radno angažovano više od 1.000 ljudi.
S. Stojiljković










































































Dzabe će da se nadate i konkurišete već ima zapošljenih na tim poslovima, lako može i da se proveri. Zbog toga mladi ljudi odlaze iz Leskovca jer nemaju nikakvu šansu da se zaposle ako nisu članovi SNS sekte. Jutros gledam na tv-u kaže nepomenik da je uspela akcija sniženja cena a kad odem u prodavnicu da se uverim vidim da je sve opet poskupelo.