Privremena izmena režima saobraćaja biće uvedena u centru Leskovca zbog izvođenja radova na tehničkom regulisanju saobraćaja na semaforizovanoj raskrsnici Bulevara Nikole Pašića i Ulice Stepe Stepanovića.
Kako je saopšteno, radovi će trajati u periodu od 9. do 15. maja 2026. godine, a za to vreme na ovoj lokaciji biće na snazi privremena saobraćajna signalizacija.
Nadležni apeluju na sve učesnike u saobraćaju da budu oprezni i da se tokom izvođenja radova pridržavaju postavljene privremene signalizacije, kako bi se saobraćaj odvijao bezbedno i nesmetano.













































































Da su odmah napravili kruzni tok ne bi bilo nikakvih problema a sad sa semaforima je ludilo
Posle toga,bice jos vece guzve..
Valjda će ugase ova skretanja za levo, besmisleno je.Ovamo jedno vozilo a ovamo 50, stvarno glupost nevidjena.