Predsednik Srbije Aleksandar Vučić trebalo bi, prema još uvek nezvaničnim informacijama iz redova Srpske napredne stranke, u nedelju da poseti Leskovac, Medveđu i arheološki lokalitet Caričin grad.
Za sada nema zvanične potvrde tačnog datuma, niti kompletnog programa predsednikove posete, ali je informaciju da će Vučić u narednim danima boraviti na jugu Srbije potvrdio predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević.
Vučević je, gostujući na televiziji Prva, najavio da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić u narednim danima posetiti Jablanički i Pčinjski okrug.
On je rekao da će Vučić tokom boravka na jugu Srbije obići oba okruga, ali nije precizirao tačan datum posete niti mesta koja će se naći na programu predsednikovog obilaska.
Međutim, prema nezvaničnim informacijama do kojih je došla Rešetka, Vučić bi već u nedelju mogao da obiđe Leskovac i Medveđu, kao i arheološki lokalitet Caričin grad.
Detalji o satnici, mestima koje će predsednik Srbije posetiti, kao i eventualnim sastancima i događajima koji će biti organizovani tokom njegove posete, za sada nisu poznati.



































































Oceli da poseti bivsu navip plantazu znali se sta.