Ministar za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Demo Beriša boravi danas u Leskovcu gde će održati sastanak sa čelnicima gradova i opština u Jablaničkom okrugu, a slobodno vreme je prilikom dolaska iskoristio da popije kafu u poznatom gradskom restoranu.
I tu ne bi bilo ništa čudno da svoj službeni automobil nije bahato parkirao na sred gradskog trga gde je od skora zabranjeno i dvotočkašima da prolaze, za šta su postavljeni i znakovi.
„Sedimo u tom istom kafiću, gledamo i ne verujemo. Prepoznali smo ministra još kada je izašao iz auta. Ljudi prolaze pored automobila, gledaju i krste se“, navode čitaoci Rešetke, koji su nam i prosledili ove fotografije.
Kako saznajemo, ministru je prišao jedan od sugrađana i zamolio ga da skloni auto sa gradskog trga, izrazivši negodovanje zbog njegovog bahatog postupka.
Ministar se sa svojim ljudima tada pokupio i otišao iz restorana, a zatim i sklonio automobil sa gradskog trga.
U Srbiji važi pravilo – Daj čoveku vlast pa ćeš videti kakav je. Nije bitno da li je funkcija mala ili velika, važno je da je funkcija i eto prave slike o čoveku.
Propisi koji važe za sirotinju raju, ne važe za one na vlasti, još jednom smo se uverili, bez obzira na svu propagandu vladajućih da je Srbija pravna država.
D.Marinković
Ministar za nekulturu,nevaspitanje..kao i vecina ….. i malogradjana..
ZA NEKULTURU I BAHATOST , POSOJI POLICIJA, KOMUNALNA POLICIJA I METROPARKING I ZA NJEGA VAŽE ISTI PROPISI,
TAJ TRG SMO PLATILI SVI MI DEBELO I NIKO BEZ IZUZETAKA NESME DA PARKIRA NA TRGU, TO JE ISKLJUČIVO PEŠAČKA ZONA.
SRAMOTA I PO KO ZNA KOJI PUT BAHATOST MINISTA OVIH ILI ONIH, SVE JEDNO JE SVE DOK IH ŠTITE IMUNITETI.
SKINUTI IM SVE TE POVLASTICE JER PRIMAJU PLATU I NE TREBA DA IH ŠTITI NI IMUNITET A TREBA DA BUDU UZOR OSTALIMA I OMLADINI A ONO PARIRANJE NA TRG.
DAL JE SMEO NEKO DA PRIĐE I DAMU NEŠTO KAŽE, NEDAJ BOŽE.
A POLICIJE I KOMUNALNE POLICIJE NARAVNO NIGDE NEMA ONI IZ AUTOMOBILA NE IZLAZE. NEMA POZORNIKA ALI IDEMO KRUPNIM KORACIMA NAPRED, A DOK JE BILO POZORNIKA I POLICIJE KOJA ŠETA NIJE BAŠ BILO OVAKVO POTPUNO NEBEZBEDNO .
BRAVO ZA MINISTRA DA SE VRATI U SELO U SELU OVAKO MOŽE DA OSTAVI KOLA ISPRED ZADRUGU.
Ne smeta ti što ovi idioti 6 meseci protivzakonito blokiraju celu Srbiju , s smeta ti jedan auto ministra koji nikoga ne blokira. Prava si jad i beda što se vidi po tvom izrazu.
Senvić za Ropson, ali sa pršutu da bude ne sa parizer.
Ropson = ropski sin.
Zbog ovakvih i blokiraju Srbiju.
Ne postoji zakon, sudstvo, policija za članove vladajuće stranke !
Ako ima slika sa registracijom pravac komunalna & saobraćajna milicija pa izvolte ako važi zakon za sve važi i za njega Upravo primer za šta se bore studenti a i svi ostali za ,,pristojnu Srbiju,,a ovo je nepristojno
Ma kakva bre pravna država, puštaju optužene za terorizam i planiranje državnog udara da se brane sa slobode, kućni pritvor, u kojoj to pravnoj državi ima?
U istoj onoj u kojoj Šešelj ima pravo glasa
Pa šta??? Trg će ionako uskoro da se rekonstruiše, odavno nije!
Faca.
………………….
A šta ste Vi dragi građani očekivali !?
Gospodsko ponašanje i manire, a pa to u narednom životu i da se ne rodite u Ćacilendu !!!
Dobar dan svima
Bahatost na sve strane. Bez obzira na zabranu vožnje na trgu i dalje se voze bicikle i trotineti. Interesantno je da je više starijih osoba. Lep primer za mlade. I posle omladina nevaspitana. Samo po džepu.
Па шта ако пије кафу није он светитељ .
Oн је само прихватио да буде ту док се обаве прљави послови.
Кад је попио кафу у Приштини и кад ће Србин попити кафу у Приштини .
Ovaj se nista ne razlikuje od ostalih ministra i predsednika svi bahati, ovaj grad nije samo njihov vec malo je i nas. Gde je policija da napise kaznu uzas.
Kakva bahatost, strašno! Ali za tu njegovu bahatost ne krivim toliko njega, koliko one koji primaju platu da kažnjavaju takve, ali njih nema, a znaju na kraju meseca da uzmu platu koju nisu zaradili i koje mi plaćamo, da, gradjani ove države.
Možda se čude ovi što čitaju rešetku, ostali normalan svet se ne čudi. Ko se još čudi kad vidi auto. Da su videli zapregu možda bi čitaocima rešetke bilo normalno. Ministar je ministar i on može da parkira na trgu. Leskovčani mu dozvolili u znak dobrodošlice. Inače Demo je veći Srbin od svih ovih blokaderčina koji već šest meseci njaču i riču na ulicama Srbije.
Jedini koji njače i riče si ti
„Ministar je ministar…“
Gospode Boze, koliko si ti limitirano stvorenje, tebi glava stvarno sluzi samo za namestanje frizure.
Ne moze niko da mu dozvoli da parkira tu. Parkirao je pored znaka i ometao prolaz pešacima. A ti odronu botovski ako imas tolika muda predstavi se ko si pa i tebe da resimo
Šta pišete gluposti…ne mislite valjda da će ministar pašačiti kilometar…izuzetno glupa vest
Nije ni cudo toje bahati sns
Bahatost je njihovo drugo ime .
Дај људима мало власти и одмах ће се показати какви су !
Sto se cudite takvi su ministri.Mnoge ne znamoi ni ko su ni sta su radili pre funkcije.
Slika,dokaz bilo kakav??.Izvor rekla kazala baba tra la la.Verujemo samo zato sto je neko rekao tako!
Ma hajde! Jadni ugroženi Leskovčani! Meni ovi blokaderi na dnevnom nivou ugrožavaju slobodu kretanja na najprometnijim gradskim raskrsnicama. I to 7 mesei svakoga dana! Ako nemate šta pametnoje da pišete, nećete sw ‘leba najesti od ovakvog „istraživačkog“ novinarstva.
I jos 7 meseci ce ako treba! Dok se ne naucite nekom redu!
Ps. ne vidim da se bunite zbog blokade ispred Skupstine koja je tu 24h jos od 15.aprila! Nema ih bake, deke i ostala rodbina koji zure po lek, decu, hranu… ko vas ne zna…
Siljnik!