Ovo je prva sednica Skupštine grada Leskovca u istoriji vladavine Gorana Cvetanovića da se on još uvek suštinski nije obratio odbornicima za skupštinskom govornicom, ali i izbegao da odgovori na pitanja opozicionih odbornika prilikom diskusije o izvršenju budžeta za prvu polovinu ove godine.
Cvetanović se juče u sali pojavio na kratko tokom rasprave u budžetu, a danas samo da zatraži skidanje jedne tačke sa dnevnog reda i pored sijaset pitanja opozicionara o sumnji u koruptivne radnje njega i njegovih saradnika.
“Svi znamo da Cvetanović skupštinsku govornicu koristi kao ličnu pozornicu i tako je bilo dok klupko nije počelo da se obmotava. Nakon Pericinog hapšenja Cvetanović se polako zavlači u mišju rupu. Ni na prošloj sednici nije učestvovao u polemici. Juče je bio slika bez tona. Mi smo juče upozorili i najavili moguće hapšenje još tri visoka gradska funkcionera, a on je pobegao iz sale”, komentariše opozicioni odbornik GG “Za Leskovac – Zajedno” Nenad Zdravković.
Danas je zamenik predsednika Skupštine grada Oliver Antanasijević bukvalno zabranio direktorima javnih preduzeća da odgtovore na pitanja opozicionih odbornika.
“Postavili smo jasno pitanje – Ko je sačibio projekaat za ulicu Novu i ko ga je platio. Antanasijević je sprečio, sigurno namerno, da dobijemo odgovor na to pitanje”, kostatuje Zdravković.
Narodna poslanica (SSP) Jelena Spirić smatra da su naprednjaci svesni da gube vlast.
“Mnogi ljudi iz njegovog okruženja su pod istragom. On ne sme da se suoči sa time”, zaključuje Spirić.
D.Marinković









































































Gotovi su.
A ovaj Oliver je tek dno od čoveka.
Tpak se okrece.Rece neko.