Belgijanci ne žele da nastave utakmicu večeras, povodom bruke u Nišu oglasila se i FIBA

Međunarodna košarkaška federacija (FIBA) saopštila je da će prekinuta utakmica evropskih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo između Srbije i Belgije biti nastavljena večeras u 19 sati u Nišu.

.

Utakmica je sinoć prekinuta posle samo dva minuta igre pri rezultatu 6:3 za goste zbog nestanka struje.

“Meč evropskih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo između Srbije i Belgije, koji je održan 3. jula u Nišu, prekinut je zbog tehničkih problema vezanih za rasvetu u dvorani. Utakmica će biti nastavljena 4. jula od 19 časova sa preostalih 7 minuta i 54 sekunde na satu u prvoj četvrtini i rezultatom 6:3 za Belgiju“, saopšteno je na zvaničnom Tviter nalogu FIBA.

Međutim, prema nezvaničnim informacijama koje je sinoć preneo Sport klub, Belgijanci ne žele da igraju danas, što bi značilo da bi meč mogao da bude registrovan 20:0 u korist Srbije.

Pratite REШETKU na Facebook, Instagram, X (Twitter) i TikTok mreži. Budite uvek u toku!

Pretplati se
Obavesti o

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije Rešetka portala.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.