Humanitarna akcija prikupljanja sredstava za učenicu Trgovinsko-ugostiteljske škole, kojoj je neophodno lečenje, dobila je i podršku gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanovića, koji je dao svoj prilog i na taj način pružio podršku ovoj inicijativi.
U organizaciji događaja učestvovali su učenici Gimnazije i Trgovinsko-ugostiteljske škole, koji su još jednom pokazali humanost, solidarnost i zajedništvo, okupljajući se oko cilja pomoći svojoj drugarici.










































































Aman više hrišćani, nije humanitarac ako vodi kamere da ga slikaju. Onda je reklama i profiterstvo. Nisam vernik, ali pročitajte bibliju.
Šta to znaju ćaciji i ostala neobrazovana rulja kojoj se obraća ovako.
Kao njegov šef nigde ne ide bez kamera,trebali ste da napišete koliko je dao da cirkus bude kompletan.
Nije donacija rešenje bolesti institucionalno se gradi sistem podrške .
Lažni doktor deli naše pare pred kamerama,opustošio sve nas!