Novica Tončev namešta utakmice? Drama, protesti i fizički obračuni na fubalskom terenu – VIDEO

Za to postoje i dokazi, tvrde u Fudbalskom klubu “Plantaža” iz Donjeg Stopanja, koji su juče u znak protesta prekinuli utakmicu sa domaćim “Alakincem” i posedali nasred travnatog terena.

.

Oni tvrde da su u Alakincu nadomak Surdulice bili svedoci jedne 𝗳𝘂𝗱𝗯𝗮𝗹𝘀𝗸𝗲 𝗸𝗿𝗮đ𝗲, na čelu sa glavnim (Spasić Danilo) i pomoćnim (Filipović Stefan) sudijom, koji su se doslovno od početka meča svojim odlukama iživljavali nad gostima.

“Ovaj lopovski dvojac, navlačio je faulovima oko šesnaesterca, seckanjem igre, a domaćin je prvi pogodak postigao iz 𝗼𝗳𝘀𝗮𝗷𝗱𝗮, da bi nakon bolje igre naše ekipe i dva pogotka, iz nemoći glavni sudija Spasiću 94. minut pokazao na 𝗽𝗲𝗻𝗮𝗹 za domaćina na iznenađenje svih prisutnih, jer govora o penalu nije ni bilo, naši momci iz protesta seli su na travu i odbijali da prihvate cirkus u režiji delioca pravde, a vetar u ledja na poluvremenu sudijskoj trojci dao je i lično „visoki funkcioner“ Novica Tončev”, pišu iz ovog kluba.

Oni tvrde da je na poluvremenu došlo i do napada od strane sluzbenika obezbeđenja na njihovog trenera Zdravkovića .

“Tokom cele utakmice pomćni sudija Filipović je raznim pogrdnim rečima i provokacijama izazazivao gostujuću publiku . Fudbal se opet udaljio od sporta a trud i rad pali su u vodu. Juče je veliki broj navijača posmatrao sramotu i ruganje srpskog fudbala, a iza ovog blamaže ostaju fotografije i video snimci”, navode iz “Plantaže” nakon nerešenog rezultata (2:2).

Pratite REШETKU na Facebook, Instagram, X (Twitter) i TikTok mreži. Budite uvek u toku!

Pretplati se
Obavesti o

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije Rešetka portala.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.