U Lebanu je večeras održan četvrti po redu protest građana i đaka kao znak podrške studentima i izraz nezadovoljstva prema aktuelnom režimu.
Protest je započeo blokadom raskrsnice kod zgrade Opštine, gde su okupljeni proveli 15 minuta u simboličnom ćutanju.
Nakon toga, okupljeni su imali priliku da čuju govor studenata, u kojem su ponovo istaknuti zahtevi koji, uprkos višestrukim apelima, još uvek nisu ispunjeni.
Nakon govora, usledila je protestna šetnja od raskrsnice do zgrade Gimnazije, a zatim nazad do polazne tačke.
Okupljanje je proteklo mirno, uz snažnu poruku jedinstva i odlučnosti svih prisutnih da istraju u svojim zahtevima.
Organizatori protesta najavili su dalju borbu sve dok zahtevi ne budu uzeti u obzir.












































































