Iz budžeta Grada Leskovca danas je isplaćeno ukupno 126.036.386 dinara, a sredstva su namenjena zaradama zaposlenih za prethodni mesec u javnom sektoru.
Najveći deo izdvajanja odnosi se na Gradsku upravu, kojoj je isplaćeno 72.406.180 dinara, dok su ostala sredstva raspodeljena na više ustanova i institucija:
- Pravobranilaštvo – 1.932.246 dinara
- Turistička organizacija Leskovac – 5.017.765 dinara
- Centar za stručno usavršavanje u obrazovanju – 1.719.768 dinara
- Centar za socijalni rad – 6.776.694 dinara
- Narodno pozorište – 7.696.614 dinara
- Narodni muzej – 5.879.857 dinara
- Narodna biblioteka – 4.434.426 dinara
- Istorijski arhiv – 2.392.519 dinara
- Dom kulture Roma – 1.292.891 dinar
- Dom kulture Pečenjevce – 1.008.749 dinara
- Dom kulture Brestovac – 575.842 dinara
- Dom kulture Grdelica – 1.438.878 dinara
- Dom kulture Vučje – 964.882 dinara
- Leskovački kulturni centar – 3.438.360 dinara
- Sportsko-rekreativni centar Dubočica – 8.435.869 dinara
Kako se navodi, zarade se već mesecima unazad isplaćuju do 15. u mesecu, u skladu sa utvrđenom praksom.
Pored toga, iz gradske kase izdvojeno je i 624.846 dinara za zarade tehničkih sekretara političkih partija koje učestvuju u radu Skupštine grada Leskovca, za april mesec.











































































Oni bez tih zarada nikada ne bi glasali za šampiona i šetali po Srbiji za sendvič sa parizerom.
Nemoguće da živiš u Leskovac i da misliš da svi gore navedeni glasaju za SNS ili uopšte imaju pritisak oko glasanja?
Ja se slažem da jedan manji deo koji je na odredjeno vreme, ima takav pritisak.
Ostali, nema šanse.
Rodio sam se u Leskovcu a ne u Leskovac,ceo život sam proveo u bilizini Osmospratnice,nekad su tu radili Leskovčani sada su većinom šabani iz okoline a nije mali broj onih sa Kosova koji su platili radna mesta,malo je Leskovčana,na sva okupljanja u režiji vlasti velika većina upošljenika mora na sendvič sa parizerom u Beograd,Novi Sad,Niš,Vranje…poznajem ljude.
Leskovčani se piše malim slovom.
Kakve veze ima osmospratnica?
U tekstu su mahom navedene kulturne ustanove, i kakve veze imaju okupljanja sa tim ko za kog glasa?
I posle zapete napravi razmak, da bi moglo lepo da se pročita šta pišeš.
Ja smatram da ti pišeš napamet i da 95% ljudi koje napadaš uopšte ne zanima politika.
Vidiš i ja sam odraso u ovom gradu, živim u ovom gradu, i nisam čuo da neko tera upopljenike da idu po mitinzima.
I nisu svi šabani, ima tu ljudi iz grada.
To možda članovi ovog i prethodnog režima, navikli kao vojnici da idu
Al ima i normalnih ljudi.
Tako da su te laži besmislene.
Verovatno su od 2002 na ovamo većina njih politički zapošljena al to ne znači da im direktori sada naredjuju da idu po mitinzima.
Totalna besmislica.
Kad si rođen u ovom gradu napiši svoje ime i prezime i na kom radnom mestu si u osmospratnici. Svi koji tamo rade idu na mitinge po celoj Srbiji nema potrebe da lažeš jer se zna.
On je Leskovčanin taman toliko koliko sam i ja Deeda Mraz. Seljačina koja se uvukla u osmospratnicu i sada seje i prosipa mozak, za koji je upitno i da li ga ima. A što se tiče pisanja „Leskovčanin“, piše se velikim slovom nepismeni, baš kao i što se piše Srbin velikim slovom. Da je napisano leskovački, velikim slovom, onda bi bio u pravu, ovako si samo pkazao da si nepismeni ćaci i da si u zadnjem delu leđa glavešinama u narko-mafijaškom kartelu SNS-a. A što se tiče primoravanja, naravno da primoracaju i ucenjuju ljude zaposlene u gradskoj upravi, zdravstvu, školstvu, državnim organima da moraju da se bave političkim turizmom i da idu na sendvičarenje po celoj Srbiji.
Na slici je zgrada osmospratnica sa natpisom koji je postavio režim,gradskoj upravi je isplaćeno 72 miliona dinara valjda oni rade i u toj zgradi,možda ti znaš da tu ne rade ljudi iz okolnih mesta,recimo komunalna policija koja osim Begovića nema ni jednog leskovčanina.Sekta se pred mitinge skuplja ispred Plavog paviljona prodji pa vidi ko se skuplja i ko ih predvodi.
Super, na zgradi osmospratnice, okačen ovaj sramni slogan SNS kartela? Pa svima bi dao otkaz i marš napolje. Jesu tu službe svih građana Leskovca ili SNS kartela? Je.o vas Vučić sve u te vaše šuplje glave, dupelisci najveći.
Lažni doktor postavio lažni pamflet!STUDENTI POBEĐUJU!