Nelogični računi za struju koji poslednjih dana stižu građanima nisu tehnička greška – već direktna posledica kriminalnog upravljanja EPS-om i EDS-om, koje vlast godinama koristi kao privatnu kasu
Građani svojim računima finansiraju firme Zvonka Veselinovića, Marka Bosanca, Daneta Šijana i slične, koji su kroz nameštene tendere, betonske bandere, fiktivne radove i naduvane nabavke izvlačili milijarde iz energetskog sistema. Zbog tih i takvih simbola režimskog lopovluka danas nemamo stabilnosti, već hiljade ljudi, već pri prvom snegu, ostaju po nedelju dana u mraku i hladnoći. Zato proizvodnja opada, uvoz raste, a mreža se ne održava. I zato se sada od naroda traži da plati ono što su kumovi, ortaci i partijski karteli već pokrali, stoji u saopštenju narodne poslanice Jelene Spirić.
U sistemu koji je planski pretvoren u pljačkaški aparat ne može postojati „slučajno“ loše očitavanje. Postoji samo dugogodišnji organizovani kriminal pod zaštitom vlasti.














































































Istrazite po kom osnovu je rukovodstvo Ustanove za odrasle i starije u Leskovcu u januaru, bez najave povecalo cene smestaja i to drasticno. Pa zar stari to zasluzuju.
А што не би заслужили. Ко нема не мора да иде у дом. Чувајте га кући !!!
Stavka AKCIZA znaci da uvozimo struju. Kinezi zagadjuju vazduh i vodu i zemlju ali ne proizvide dovoljno struje. Politicki udomlheni kadrovi leze po kancelarijama iako ih masno placamo. Ajde da otpustimo 50% pa da vidis kakoce racunbiti manji.