Ubedljiva pobeda leskovačkih rukometaša, Atanasković i Vojvodić postigli 15 golova

Rukometaši Dubočice zabeležili su večeras ubedljiv trijumf u utakmici 6. kola plej of-a ARKUS lige protiv ekipe Dinama iz Pančeva, na svom terenu, rezultatom 30:24. Ovom pobedom Dubočica iz Leskovca upisala je nova dva boda na tabeli, a svi oni koji su pratili utakmicu preko lajv strima, mogli su da uživaju u dinamičnoj, brzoj i tehnički doteranoj igri obe ekipe.

.

Leskovački superligaši preuzeli su vođstvo već u 4. minutu i do kraja prvog poluvremena napravili razliku od nekoliko golova i na predah otišli sa vođstvom od 16:11.

Najboljih igrač utakmice Andrija Atanasković nizao je golove i zajedno sa svojim saigračem Janjom Vojvodićem, nije dozvolio protivničkoj ekipi da bar u jednom delu utakmice preuzme vođstvo.

U nastavku meča, gosti su pokušavali da nađu rešenje za dobru odbranu i odličnu igru domaćina, ali dominacija Dubočice nije prestajala dok sudija nije odsvirao kraj utakmice.

Mirno su priveli utakmicu kraju i zasluženo pobedili sa 6 golova razlike.

Andrija Atanasković postigao je večeras osam golova, a pored njega, vrhunsku igru pokazao je i Janja Vojvodić koji je protivnicima dao sedam golova.

Rukometaši Dubočice 54 se nakon ove pobede nalaze na 5. mestu na tabeli ARKUS lige sa 5 bodova, a u 7. kolu koje će se odigrati sledećeg vikenda, protivnici će im biti ekipa Partizana, koja važi za jednog od favorita ove lige.

Pratite REШETKU na Facebook, Instagram, X (Twitter) i TikTok mreži. Budite uvek u toku!

Pretplati se
Obavesti o

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi, kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao ni komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, odnosno nisu stavovi redakcije Rešetka portala.
Za više informacija pogledajte Pravila korišćenja.