U jednoj privatnoj kući u Prokuplju danas se dogodio incident u kojem je povređen policijski službenik, saznaje se iz izvora bliskih istrazi.
Prema našim informacijama, žena koja ima zdravstvenih problema počela je da baca nameštaj i da vrišti, zbog čega je komšija pozvao policiju.
Kada je patrola stigla i pokušala da smiri situaciju, žena je drvenom oblicom gađala policajca i pogodila ga u ruku, usled čega je zadobio povrede.
Nakon incidenta, policija je, uz asistenciju Hitne službe, sprovela ženu u Opštu bolnicu Prokuplje radi daljeg zbrinjavanja.
B.Roganović
















































































Pa nije žena iz čista mira počela da baca stvari, verovatno joj je bio „pun kofer“ svega i svačega. Ogroman pritisak je na ženama, majka, supruga, zaposlena i svi da budu zadovoljni. A gde je tu ona??