Postavljanje lifta je iniciralo i sredstva preko resornog ministarstva obezbedilo leskovačko udruženje obolelih od multiplaskleroze. “Otvoren“ je 2022. godine, radio malo, pa se pokvario. Sada je ponovo u funkciji
Lift ili platforma, instalirana na zgradi SC “Dubočica“ popravljena je i ponovo može da se koristi. U ovoj ustanovi kažu da postoje pravila u rukovanju, koja se moraju ispoštovati, ali i da bi nova matična ploča trebalo da spreči potencijalne probleme.
Ministarstvo za rad, zapošlljavanje, boračka i socijalna pitanja je, da podsetimo, na inicijativu Udruženja obolelih od multipla skleroze, u okviru projekta “Srbija bez barijera“, obezbedilo 5 miliona za postavljanje platforme, koja osobama sa invaliditetom omogućava prilaz bazenu i ostalim sadržajima.
Nakon što je instaliran i “otvoren“, u martu 2022. godine, lift je radio neko vreme, a onda se pokvario.
Pored ovog pomagala, u samom bazenu, postoji i stolica koja osobama sa invaliditetom olakšava ulazak u vodu, saopštavaju iz lokalne samouprave.
3 godine Vam treba da popravite J….I lift !!!
Jel znate kad je ljudska noga kročila na mesec!?
Sendvičari i Ćacijevci…
Pa Vama ne bih dao 3 nacrtane ovce da mi čuvate …
Ej lift koji ide jedan sprat popravljaju 3 godine …
Komedija
A koje reče Mesko?
Fotografija ne prati tekst…Neću drugo ništa da pišem, a imala bih štošta.
Ja vise nesmem ni pivo da otvorim iz straha da se ne pojavi mesnato svinjogojstvo,sta god se otvara on je tu i sebe smatra zasluznim,e pa za moje pivo nisi zasluzan. Ziveli.
Mesko li ga popravi?