Nebojša Stefanović nastavio da posećuje SNS odbore u Jablaničkom okrugu koji su mu među prvima izglasali nepoverenje

Foto: Nebojša Stefanović / Facebook
Nakon Leskovca, član Predsedništva Srpske napredne stranke Nebojša Stefanović i nekadašnji ministar u prošlom sazivu vlade posetio je Vlasotince, Bojnik i Crnu Travu.
Interesantno je da je leskovački odbor prošle godine prvi u Srbiji izglasao nepoverenje, odnosno, izjasnio se da je nezadovoljan radom Nebojše Stefanovića, a zatim i odbori koje je posetio danas.
“Vlasotince, Crna Trava i Bojnik jesu mala mesta, ali nipošto manje važna, naprotiv. Zaslužuju veliko poštovanje i zahvalnost za svoje dobre rezultate i veliki i vredan rad. Ipak, razgovarali smo o tome šta ćemo još u narednom periodu da uradimo za građane ovog dela Srbije, kako ćemo pomoći našim penzionerima, deci, kako da još bolje radimo u službi svakog čoveka koji živi na ovim prostorima”, napisao je Stefanović na svom Fejsbuk profilu.
Bivši ministar odbrane je i pre skoro mesec dana obilazio jug Srbije i razgovarao sa članovima SNS-a u Pčinjskom okrugu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i Twitter nalogu.