Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je on bio za to da se utakmica kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026. protiv Engleske igra u Leskovcu.
On je dodao da su ljudi u Fudbalskom savezu Srbije popustili pod pritiskom Engleza, „kojima se ne ide u Leskovac“.
„Da ostane zapisano da sam bio za to da se sa Engleskom igra u Leskovcu“, rekao je Vučić na TV Informer, a prenosi Sport klub.
FSS objavio je danas da će mečeve sa Engleskom i Albanijom Srbija igrati u Beogradu, dok će Leskovac biti domaćin susreta sa Letonijom.
„Ljudi u Leskovcu nisu ništa manje vredni od onih u Beogradu“, izjavio je.
On je dodao da su Englezi razlog zašto se taj duel (9. septembra) igra na stadionu „Rajko Mitić“, a da je on odlučivao duel bi bio održan na leskovačkoj „Dubočici“.
„E sad, Englezima se ne ide u Leskovac. Baš me briga što im se ne ide“, rekao je predsednik, a zatim dodao:
„Dobio sam deset dopisa i nijedan nisam otvorio“.
Za kraj, otkrio je da su ljudi u Fudbalskom savezu Srbije popustili pod pritiskom iz Engleske, ne on.
„Ali, neki ne mogu da izdrže pritisak, pa su preselili utakmicu u Beograd”, otkrio je Vučić.















































































Covek koji prica bajke…
I sad će ljubitelji fudbala da se upecaju na ovu novu foru!!!
Hteo on, ali jebiga ovi iz FSS se kao nešto pitaju …
Xaxaxaxaxaaxaxa
Ćacilend na Mega Max
PS.
Jednom glup narod, fudbalerčići i ljubitelji fudbala posebna priča
Mesko grca u suzama, što je ispao lažov i obećavao stampedo Engleza i popunjenost Bavke na max i plus roštiljada …
Kuku lelel lelelele
Jaki čurevi, jake krivine …
Sve si upravu sto si napisao i ja to mislim,al brate Rostiljada haha haha,pa gde nadje tu rec majke ti.
Jes, pa posle engleskih navijača da uz ukrajinske gradove obnavlja i naš 😂😂😂😂😂😂