Zbog planiranih radova na rekonstrukciji distributivne elektroenergetske mreže, delovi Leskovca biće bez električne energije u četvrtak, 25. decembra, saopštila je Elektrodistribucija Leskovac.
U periodu od 9 do 11 časova, bez struje će biti korisnici u sledećim ulicama i lokacijama u Leskovcu: Norveška (od broja 2 do 16), Radanska (od 60 do 64 i od 207 do 281), Rade Svilara, kao i plato na Hisaru (svi repetitori).
U terminu od 9 do 13 časova, planirana su isključenja u ulicama: Boška Buhe (neparna strana), Drugog srpskog ustanka broj 32, Rtanjska, kao i Veljka Vlahovića (od broja 1 do 22).
Iz Elektrodistribucije Srbije navode da se radovi izvode u cilju poboljšanja pouzdanosti i stabilnosti snabdevanja električnom energijom, uz napomenu da se najveći deo poslova realizuje bez obustave napajanja, ali da su pojedine aktivnosti neizvodljive bez privremenih isključenja zbog bezbednosti zaposlenih.
Građanima se preporučuje da tokom trajanja radova isključe svoje električne uređaje sa mreže i ponovo ih uključe po uspostavljanju snabdevanja.
U slučaju nepovoljnih vremenskih uslova, radovi će biti odloženi, a korisnici će o novom terminu biti blagovremeno obavešteni.











































































