Nakon jutrošnjih dojava o navodno postavljenim bombama u 24 škole na teritoriji Leskovca, evakuisana je i Osmospratnica, zgrada u kojoj su smeštene gotovo sve gradske službe.
Prema saznanjima Rešetke, u 10.13 časova radnik obezbeđenja primio je telefonski poziv u kojem je nepoznata osoba saopštila da je „zgrada pod pritiskom“.
„Odmah smo pozvali policiju i evakuisali zgradu“, rekao je radnik obezbeđenja za Rešetku.
Nakon prijave, zaposleni i građani koji su se u tom trenutku nalazili u objektu hitno su napustili zgradu, dok su pripadnici policije izašli na teren i preduzeli mere iz svoje nadležnosti.
Ovaj incident usledio je svega nekoliko sati nakon što su 24 obrazovne ustanove na teritoriji Leskovca putem elektronske pošte dobile dojave da su u njihovim objektima postavljene bombe.
I škole su, prema bezbednosnim procedurama, odmah evakuisane, a učenici poslati kućama dok traju policijske provere.
Za sada nema informacija da li su dojave povezane, niti da li je u pitanju koordinisana akcija, a policija radi na utvrđivanju svih okolnosti i identifikaciji osoba koje stoje iza uznemirujućih poruka i poziva.
Rešetka će nastaviti da prati razvoj događaja i objavljivaće nove informacije čim budu dostupne.











































































Manipulacija narcisa kao gluma žrtve .
Da li je dojava ili ne…isto nam je…oni tamo ne rade,pa ne rade…partijski trutovi koji na grbači ovog napaćenog naroda zaradjuju veliki novac…sramota sta sve tamo radi…
I gde sad ja da predam za subvencije u poljoprivredu?!
Bas mi te zao, jadan ti samo ti jos i pare od drzave treba.
Na portal eAgrar. Odamno se za suvencije na predava na šalter, ne jedi pomnogo…
@Poljoprivredni proizvođač
Idi na kuću u Turkovce kod V.M.Ona je glavna .
Naredi im ON, a oni jedva docekaju da izadju na vazduh. Sami dojavljuju. Ovo ti je isto ko atentati na NJEGA.
Sad su bar imali razlog da završiv kod Stepu, u River, Seljari, Belu lađu…
Aman ceo avion sa batinasima vracen u Srbiju, svi zivo objavljuju samo vi ne pratite… sve poznati batinasi ….