Ogranak Elektrodistribucija Leskovac izvodiće radove na rekonstrukciji distributivne mreže, pa zbog toga će u ponedeljak, od 08:00 do 10:00 časova bez električne energije biće korisnici u ulicama Đuke Dinić od br. 30 do br. 59, Obrada Lučića br. 2, Proleterska od br. 51 do br. 77, Sarajevska od br. 1 do br. 23, Šumadijska od br. 1 do br. 9 i br. 35 i Žikice Jovanovića Španca od br. 55 do br. 110 u Leskovcu.
Od 10:00 do 12:00 časova bez električne energije biti korisnici u Leskovcu u ulicama Balkanska 38A, Fruškogorska, Hajduk Stanka br. 15, Hajduk Veljkova od br. 9 do br. 38, Hisarska br. 1, 38, 154, 164A i 164V, Radanska od br. 1 do br. 75, Svetoilijska br. 104, 125 i 129 i Žrtava fašizma od br. 1 do br. 74.
Od 14:00 do 16:00 časova bez električne energije biće korisnici u ulicama Crnogorska, Pazinska od br. 9 do br. 16, Tanaska Rajića, Vinkovačka br. 12 i 17, Svetoilijska od br. 74 do br. 145 i Vlade Đorđevića od br. 2 do br. 35 u Leskovcu.
Od 08:00 do 17:00 časova bez električne energije biće korisnici u Strojkovcu.
“Elektrodistribucija Srbije d.o.o. Beograd kontinuirano radi na unapređenju pouzdanosti i stabilnosti snabdevanja električnom energijom. Najveći deo radova je organizovan bez isključenja krajnjih kupaca. Neke aktivnosti nije moguće sprovesti bez obustave napajanja, zbog obezbeđenja bezbednih uslova za rad naših zaposlenih. Korisnike molimo za razumevanje. Tokom trajanja radova molimo korisnike da isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom”, navodi se u saopštenju.
U slučaju loših vremenskih uslova, radovi će biti odloženi za drugi termin, o čemu će korisnici biti na vreme obavešteni.















































































