Lekari seoskih ambulanti tvrde da su izigrani sprovedenim konkursom za specijalizacije, direktor kaže da nije bilo kršenja ljudskih prava
Lekari Doma zdravlja Leskovac, koji rade u seoskim ambulantama, tvrde da su poniženi, izigrani i degradirani” jer nisu obavešteni o...











































































Novi komentari