Nakon pisanja Rešetke i uzemirenih građana kod „Betonjerke“ se sjatili i vatrogasci i komunalci, ali to ne rešava problem trovanja građana
Vatrogasci i komunalni policajci sjatili su se u blizini nekadašnje „Betonjerke“ kako bi gasili požar koji je izazvao apokaliptični oblak...





































































Novi komentari