U narednih dvadeset dana ili će se krenuti u prodaju nekog javnog preduzeća ili će se podići kredit jer čovek je pripadnik organizovanog kriminala kome su obećane pare, kazao je danas na sednici Skupštine grada Leskovca opozicioni odbornik iz GG „Za Leskovac – Zajdeno“ Nebojša Cakić, misleći na gradonačelnika Gorana Cvetanovića.
„On mora da ima budžet od sedam milijardsi kako bi isplatio sve ono što je dogovoreno. Nema tu praštanja, organizovani kriminal je malo nezgodan“, kazao je Cakić.
Naime, pre par nedelja je Cvetanović, odgovarajući na pitanja novinara Rešetke, pričaop kako na ovoj sednici skupštine neće biti rebalansa budžeta i o zahtevu Vlade Republike Srbiej da se budžet smanji za 17,5%.
„I to zbog svega ovoga što se dešava. A siguran sa mi moramo da ubacimo ono za šta smo mi dobili dozvole. To su Dečjii dispanzer, Sigurna kuća i škola u Predejanu. Ako to sakupim, bez da sam precizan, to je oko milijardu. U petak idem sa svonjim timom u Ministarstvo finansija da to definišemo… Ovamo milijarda, ovamo treba da se smanji. Na osnovu svega toga, imaćemo rebalans ne na ovoj nego na sledećoj skupštini“ kazao je Cvetanović.
D.Marinković














































































SVI PODRZAVAJU JAVAŠLUK (Plaćeni autobusi I device za mitingaše) I razno – razne lopovlukee a onda im neko drugi kriv! DA LI JE NEKO PITAO VUČIĆA : ŠTA JE ON RADIO SA ŠEŠELJOM I TOMOM? I ODAKLE MU PRAVO DA RAZBSCUJE NAŠE PARE
Sve od žvale pa do štiglanq lopov do lopova.