Predsednik opštine Vlasotince Bratislav Petrović negira sve navode da “Bitke za Vlasinu” da je napao njihovog aktivistu i polomio mu telefon.
Kako ističe. Sa njim nije imao nikakav fizički kontakt, niti Zna šta je sa njegovim telefonom.
“Juče sam, u neradnom danu i vozilom koje nije plaćeno sredstvima poreskih obveznika, krenuo u Niš na svenarodni sabor. Građanin Petar Ilić prišao je grupi ljudi sa kojom sam stajao pored autobusa i počeo da provocira i vređa, u maniru u kom to, inače, čini. Bio je na biciklu, držao je telefon i neke druge stvari u rukama i to mu je ispalo dok je držao bicikl . Ja sa građaninom Petrom Ilićem nisam imao fizički kontakt i ne znam šta je sa njegovim telefonom”, navodi se u izjavi prvog čoveka Vlasotinca.
Podsetimo, juče je saopšteno da je aktivista neformalne grupe „Bitke za Vlasinu“ Petar Ilić, oko 15 časova i 30 minuta napadnut od strane predsednika opštine Vlasotince Bratislava Petrovića, u ovoj varoši u toku organizacije polaska pristalica SNS na miting u Niš.
Navodno je Petrović Ilića vređao, a zatim mu polomio telefon, što je ovaj i prijavio kasnije policiji.
D.Marinković














































































